mobadv

Όλοι οι αθλητές που θα συμμετέχουν στο IFBB Diamond Cup 2016 (λίστα)

  • Κατηγορία Νέα
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΤΕ

Σε λίγες ώρες ανοίγει η αυλαία του διεθνούς αγώνα της IFBB και αθλητές από όλη τον κόσμο έρχονται στην Αθήνα...

Ένα φοβερό διήμερο και μια εκπληκτική διοργάνωση θα έχει την τύχη να φιλοξενήσει η Αθήνα και το κλειστό Γαλατσίου. Ήδη, από την Παρασκευή 25 Νοεμβρίου, κατά το 22ο Πανελλήνιο Κύπελλο, αρκετά μεγαθήρια του ευρωπαϊκού bodybuilding επισκέφθηκαν την αίθουσα για την καθιερωμένη ζύγισή τους, αλλά και να απολαύσουν το ελληνικό επίπεδο.

Κατά το Σάββατο και την Κυριακή, στο Diamond Cup, θα έρθουν αθλητές από όλο τον κόσμο και θα έχουμε την ευκαιρία να δούμε τεράστιες μάχες παγκοσμίου ενδιαφέροντος στη σκηνή. Ακολουθεί η λίστα με τους αθλητές όπως έχουν διαρρεύσει από την διοργανώτρια αρχή.

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 163 CM
1. Gisela Soledad Argentina
2. Maija Fromane Georgia
3. Nutsa Zurabishvili Georgia
4. Zeynab Bolboly Georgia
5. Christine Jansone Greece
6. Tania Alexandri Greece
7. Panoraia Pandou Greece
8. Apostolia Lyviaki Greece
9. Dóra Bodó Hungary
10. Andrea Papp Hungary
11. Alexandra Kocsis Hungary
12. Alexandra Hegedűs Hungary
13. Valerija Slapnik Slovenia
14. Iris Vrabič Slovenia
15. Nidia Sahjara Sookhoo Trinidad & Tobago
16. Nataliia Partaloha Ukraine

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 169 CM
1. Ekaterina Dervisheva Bulgaria
2. Elena Miftode Cyprus
3. Alona Katsi Cyprus
4. Alina Pana Cyprus
5. Caroline Devaux France
6. Georgia Tsami Greece
7. Maria -Eleni Strati Greece
8. Maria Vasilopoulou Greece
9. Brigitta Tóth Hungary
10. Galia Iordanova Italy
11. Matilde Biagini Italy
12. Gerda Makunaite Norway
13. Lene Fossdal Norway
14. Ewelina Szala Poland
15. Juliana Melisova Slovakia
16. Celia Moron Spain
17. Evita Breide Spain
18. Frida Sjöström Sweden
19. Kristina Tokareva Ukraine

WOMEN’S BIKINI-FITNESS OVER 169 CM
1. Stanislava Duncheva Bulgaria
2. Marie Zapletalová Czechia
3. Eva Havelková Czechia
4. Anna Debbie Koumis Greece
5. Andriana Kagia Greece
6. Eirini Papageorgiou Greece
7. Vasiliki Papahristou Greece
8. Ellis Naumanis Ireland
9. Alessia Facchin Italy
10. Shirley van den Bos Netherlands
11. Svitlana Nymyrovska Poland
12. Anita Szymczak Poland

WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 163 CM
1. Eleftheria Alogdianaki Greece
2. Sofia Balabani Greece
3. Eirini Tzanne Greece
4. Vivien Bán Hungary
5. Renata Marcinkutė Lithuania
6. Lill Nicolaisen Norway
7. Silvia Lourenço Portugal
8. Maria Bozinovska Spain
9. Ipek Altun Turkey

WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 168 CM
1. Tatsiana Belavinskaya Belarus
2. Milena Ivanova Bulgaria
3. Marie Rose Tarkmanian Cyprus
4. Vasiliki Agiannopoulou Greece
5. Christina Zorianou Greece
6. Eleni Anestopoulou Greece
7. Aikaterini Megalou Greece
8. Sonata Ilijonskienė Lithuania

WOMEN’S BODYFITNESS OVER 168 CM
1. Lucrecia Tolkachier Argentina
2. Anna Giokala Greece
3. Eva Kostoula Greece
4. Ramona Curiel Netherlands
5. Patricia Barbero Spain
6. Noelia Segura Spain
7. Isabel Barnes Spain

WOMEN’S PHYSIQUE, OPEN
1. Gabriela Quiros Costa Rica
2. Natalia Shatokhina Cyprus
3. Lenka Ferenčuková Czechia
4. Barbara Koriki Greece
5. Anastasia Papoutsaki Greece
6. Tereza Pandela Greece
7. Mónica Duarte Portugal
8. Cristina Arellano Spain
9. Jaqueline Bandeira Spain
10. Lydia Miralpeix Spain
11. Ayşe Serhatli Turkey

MEN’S BODYBUILDING UP TO 75 KG
1. Ahmed Mohamed Abdulnabi Bahrain
2. Konstantinos Kolovos Greece
3. Anargyros Tsirakmanis Greece
4. Vasilios Papaioannou Greece
5. Sardar Ismail Hawez Iraq
6. Hewa Mawlood Iraq
7. Nazar Hussein Iraq
8. Tomasz Marzec Poland

MEN’S BODYBUILDING UP TO 80 KG
1. Athanasiasis Kyriakos Greece
2. Konstantinos Tsakpinis Greece
3. Kyriakos Tsavlidis Greece
4. Fábio Lopes Portugal
5. Tomas Kuchta Slovakia
6. Juan Martin Spain

MEN’S BODYBUILDING UP TO 85 KG
1. Faisal Farhan Bahrain
2. Yovko Tihov Bulgaria
3. Lazaros Lazarou Cyprus
4. Giorgi Adikashvili Georgia
5. Ioannis Adamopoulos Greece
6. Leonidas Politis Greece
7. Abel Martin Spain

MEN’S BODYBUILDING UP TO 90 KG
1. Zoheir Mihoubi Algeria
2. Andreas Charalambous Cyprus
3. Vasileios Dimopoulos Greece
4. Georgios Hardavelas Greece
5. Ihar Sidarchuk Ireland
6. Joan Cannegieter Netherlands
7. Rui Baptista Portugal

MEN’S BODYBUILDING UP TO 95 KG
1. Salah Arra Netherlands
2. Jakub Potocki Poland
3. Fábio Carneiro Portugal
4. Tomáš Tabačiar Slovakia

MEN’S BODYBUILDING UP TO 100 KG
1. Christos Pistolas Greece
2. Ioannis Theoharis Greece
3. Georgios Mourkos Greece

MEN’S BODYBUILDING OVER 100 KG
1. Krasimir Sarafov Bulgaria
2. Dimitrios Moutzouris Greece
3. Dimitrios Tripolitsiotis Greece
4. Ioannis Mangos Greece
5. Nikolaos Andriakopoulos Greece
6. Djalma Laroque Spain

MASTER MEN’S BODYBUILDING 40-49, OPEN
1. Nikolay Stoyanov Bulgaria
2. Emmanouil Tzinidis Greece
3. Konstantinos Vasiliou Greece
4. Ihar Sidarchuk Ireland
5. Jakub Potocki Poland
6. Juan Martin Spain

MASTER MEN’S BODYBUILDING OVER 50, OPEN
1. Anastasios Koligionis Greece
2. Ioannis Vasalos Greece
3. Vasilios Papaioannou Greece
4. Aggelos Kakanis Greece
5. Anselmo Cortado Spain

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 169 CM
1. Evangelos Zaranis Greece

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 175 CM
1. Andrianos Vitaropoulos Greece

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 180 CM
1. Marios Kyriakides Cyprus
2. Nasser Amari Cyprus
3. Georgios Bouzianas Greece
4. Ioannis Altis Greece
5. Stavros Trioulidis Greece
6. Faris Al-Dokheel Qatar
7. Antonio De La Torre Spain

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING OVER 180 CM
1. Michael De Maesschalck Belgium
2. Michail Minotakis Greece
3. Georgios Margaritis Greece
4. Dimopoulos Vasileios Greece
5. Jacek Ratusznik Poland

MEN’S PHYSIQUE UP TO 174 CM
1. Ali Ebrahim Mohamed Bahrain
2. Mustafa Ali Mohammad Denmark
3. Dimitrios Negris Greece
4. Jack Abuharha Greece
5. Telmo Matias Oliveira Luxembourg
6. Jose Bjargo Norway
7. Filipe Martins Portugal
8. Aleksandr Ulanov Russia
9. Peter Bukovnik Slovenia
10. Pontus Koskelainen Sweden
11. Yakup Talasli Turkey

MEN’S PHYSIQUE UP TO 178 CM
1. Besmir Rizaj Albania
2. Slavi Goranchovski Bulgaria
3. Filip Šteflovič Czechia
4. Henrique De Carvalho France
5. Maxime Vialatte France
6. Dimitrios Drakos Greece
7. Ioannis Tillos Greece
8. Ioannis Spyridis Greece
9. Dzgoev Soslan Greece
10. Dennis Johansen Norway
11. Mateusz Dziekan Poland
12. Helder Marinho Portugal
13. David Fillol Spain

MEN’S PHYSIQUE OVER 178 CM
1. Panos Plangesis Czechia
2. Kaspar Tõnisson Estonia
3. Margelos Nikolaos Greece
4. Paulos Lambrou Greece
5. Stylianos Zacharioudakis Greece
6. Konstantinos Vasalos Greece

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΤΕ

Σχετικά Άρθρα

  • O Κυριάκος Αθανασιάδης Overall νικητής στον 2ο Διασυλλογικό Αγώνα «Διάπλαση Ορεστιάδας 2018»
  • Ο Γιώργος Μαργαρίτης αφιέρωσε το «χρυσό» στους δυο Έλληνες αξιωματικούς!
  • Rafael Santonja: «Η Ελλάδα διαθέτει όλα τα εφόδια για μεγάλες διοργανώσεις»
  • Όλα τα αποτελέσματα από το IFBB Amateur Cup «Dr Rafael Santonja» 2018
  • «Σάρωσαν» οι Ισπανοί στο IFBB Amateur Cup «Dr Rafael Santonja» 2018
  • Το καλεντάρι του 2018 με τους αγώνες της IFBB
loading...